Rama i përgjigjet Bashës në mesnatë për akuzat

Rama i përgjigjet Bashës në mesnatë për akuzat

00:08, 11/01/2017

Edhe pse mesnatë, Kryeministri Edi Rama ka publikuar një status në Twitter.

Kreu i Qeverisë i është përgjigjur kryetari të PD Lulzim Basha pas akuzave që bëri nga Kukësi për masat e qeverisë në lidhje me kushtet e motit.

“Lulëzimi thotë Qeveria po i le punonjësit e OSSHE nëpër shtylla që të ngrijnë! Në programin e PD parashikohen kaloriferë në çdo shtyllë”, shkruan Kryeministri Edi Rama.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Titi12/01/2017 07:54

Qeveria e ka per detyre te zgjidhi problemet e popullit se ka qeverisjen dhe jo opozita qe ka çelsat e kashtes o bukurosh qe te vjen per te qeshur .

agim11/01/2017 11:52

Varja

edi11/01/2017 09:48

Komentusit nuk e sulmojne se eshte e kote te harxhosh kohen me nje idiot te tille????

jaku11/01/2017 09:31

Qeveria po le gjithe popullin te ngrije , problem per punonjesit e osshe-se ka ajo

e bukur kjo11/01/2017 08:27

Hahaha. Super e bukur. Po me habit qe nuk po ngrihen komentuesit e te shajne si gjithmone. Boll me konstatime, edhe opozita te bashkohet dhe te jape kontribut ne zgjidhjen e problemeve te njerezve dhe jo vetem te shaje, e monitoroje situaten. Duket sikur Bashes i kane dhene nje lupe per te gjetur problemet e qeverise dhe ne sulm per t'i 'demaskuar'.

Shto koment