FOTO/ Nuk është alarm fals. Nuk do ta besoni çfarë poston Ndocaj në Facebook-un e tij

FOTO/ Nuk është alarm fals. Nuk do ta besoni çfarë poston Ndocaj në Facebook-un e tij

22:48, 10/01/2017

Jo të pakta kanë qenë postimet e çuditshme në Facebook të deputetit të PS Eduart Ndocaj.

Sot, deputeti “kaubojs” ka publikuar një foto të tij dhe shkruan se po pret për punë si gjithë shqiptarët.

Vërtet mund të jetë një foto-montazh nga një faqe humoristike, por nuk mund ta kuptojmë tekstin dhe postimin nga vetë deputeti Ndocaj në profilin e tij.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

anonim11/01/2017 10:59

Kjo do marre si je sinjal shume do me thenes per qeverine per papunesine e larte ne vend,,

Shto koment