Rekord votimesh për 60 minuta. Ja kë preferojnë për Kryeministër lexuesit

Rekord votimesh për 60 minuta. Ja kë preferojnë për Kryeministër lexuesit

20:22, 10/01/2017

Një sondazh i hapur nga Syri.net në Facebook ka rezultuar se qytetarët shqiptarë preferojnë për Kryeministër Lulzim Bashën, duke marrë 2211 vota.

Në harkun kohor të 60 minutave, ka patur një numër të madh votuesish që kanë marrë pjesë në sondazhin e Syri.net.

Siç duket në foton e mëposhtme, janë bërë plot mbi 1300 komente, 33 shpërndarje dhe mbi 3100 reagime.

Në vendin e dytë që preferohet për Kryeministër është Edi Rama me 576 vota, i treti me 217 vota Ben Blushi dhe i katërti Ilir Meta me 103 vota.

Image

Lexo edhe:

Komentet

Lefteri11/01/2017 23:19

Epo deri tani ne sondazhet qe u bene ne rrjetet sociale per kryetar baskie ne Diber e Kolonje Pd-ja fitoi por ndodhi e kunderta edhe ketu ashtu po ndodh por te presim se cfare do te zjedhin qytetaret shqiptare me 18 qershor .. Perpara Partia Demokratike... Fitore dhe vetem fitore ..

Luani11/01/2017 22:33

Luli

Patatja11/01/2017 22:01

Sandër Frangajn nëse martohet me Cilin.

Lulit I takon te jete ne krye11/01/2017 20:56

Eshte nje njeri I mire

koperfildi11/01/2017 20:47

Basha

fadilmyftaraj11/01/2017 19:49

lulzim basha

Shkumbini11/01/2017 19:41

Me zemer te madhin Sali Berisha.

alfred dakovelli 11/01/2017 19:24

Lulzim basha

ETI11/01/2017 19:22

KRYMINISTRI SHQIPRIS DUHET TE JET LULZIM BASHSHA.E MERITON.

alfred dakovelli 11/01/2017 19:21

Lulzim basha

BASHA FAMILJAR I RREGULLT 100000000011/01/2017 19:15

HAXHIU

Amarildo cani11/01/2017 19:04

Lulzim Bashen

Besa11/01/2017 17:41

Zoti Basha

Toni11/01/2017 17:36

Haha sa qesharake qe jeni

Aksilja11/01/2017 14:36

Sigurisht qe Lulzim Basha

Klevis capja11/01/2017 14:21

Lulzim basha

basha11/01/2017 13:16

basha

Ornela Note11/01/2017 09:48

Lulzim Basha .

Ornela Note11/01/2017 09:46

Lulzim Basha .

Dritaniok@hotmail.com11/01/2017 08:51

Sali Berishen do perferoja

Basha11/01/2017 07:06

Kryeminister

Nehat11/01/2017 00:23

Lulzim basha

Nush porja11/01/2017 00:16

Heroj i popullit Ramush Haradinaj duhet te lirohet sa me pare se franca eshte nje shtet ae ae ka bere padrejtesi ne kamandantin Ramush Haradinaj

alfred biba10/01/2017 23:03

Lulzim bash

agron10/01/2017 22:46

Luke,bashen

sadush haruni10/01/2017 22:18

Lulzim Basha

Kola10/01/2017 21:48

Sigurisht qe Lulezim Basha

Lul basha10/01/2017 21:37

Se nuk pi droge

beni10/01/2017 20:44

luli

Shto koment