FOTO/ Vasili: Rama, idiot dhe hajdut i çertifikuar...

LSI’s vice chairman Vasili says PM Edi Rama is 'a certified idiot and thief'

16:22, 13/03/2018

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Askushi13/03/2018 17:23

Zoti Vasili, eshte e vertet qe Rama ashtu eshte, por me thuaj me ke rri te them cili je. dhe ju me Ramen keni ndenjur dhe vazhdoni te shkoni ne parlament.....perse nuk e lini parlamentin? te dencosh vetem nuk do te thote se e beni opoziten...

Shto koment