VIDEO/ Basha: Shqipëria në 3 vendet kryesore të pastrimit të parave, po investohen paratë e krimit

Basha: Albania has become a major money laundering country, crime is investing here

12:51, 14/11/2017

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

t14/11/2017 13:19

me cfare do e ndalosh? veten me deklarata e postime ne facebook.me ato ai do vazhdoje te qeshe si deri tani.

Daj Jaku14/11/2017 13:05

Kujt po i ankohesh o derëbardhë? Dhe kë po akuzon? E harrove marrveshjen? Ti partinë, Edi qeverinë. Mbaroi filmi. Mos bëj gam gam kot. Ti vodhe delen. Jo more, ti vodhe lopën. Nxirr popullin në sheshe dhe rrëzo qeverinë, si në Rumani etj. Por ama duhet ta bësh pa lejen e Edit.

Shto koment