Imazhi i Vllahutin, e implikuar në korrupsion dhe mbrojtëse politike e Ramës…

Ms. Vlahutin’s image as corrupt and Rama’s political defender

By Syri.net - 12/11/2017

© SYRI.net

Lexo edhe

Komentet

Daj Jaku13/11/2017 12:22

Turqishtja ka një term shumë të përshtatshëm dhe domethënës: "ashiqare". Vllahutin dhe Lu, mercenarë të Soros, kanë vepruar ashiqare, pe e çarë b**** fare se ka edhe ndëshkim në këtë jetë, duke shpresuar me gjithë shpirt që ferri xhehnemi nuk ekziston. Por krimet një ditë paguhen, vonon por nuk harron. Si bashkautorë të krimeve të EDramës do paguajnë të gjithë për çfarë i kanë bërë dhe vazhdojnë ti bëjnë këtij populli.

shkurt201412/11/2017 21:00

Nuke kane thene kote,e provuar,moje europe moje kurva e motit,e tidhe eshte edhe perfaqsuesja e europes plake e kurve sic eshte vete.

Adi12/11/2017 18:25

Bravo Syri.net. Shtypi duhet te vazhdoje me me guxim te demaskoje veprimet e njeanshme jo vetem te zonjes Vllahutin por edhe te ambasadorit Lu.

fery12/11/2017 17:36

Znj Romana Vllahutin para se te emrohej ambasadore e BE ne Shqiperi , kushte nji skandal te madh korruptiv ne shtetin nga ajo vjene , ne Kriaci por , hetimet u ndalen per arsye te moseprishjes se imazhit te shtetit me te ri antare e BE -Kroacise
Tani ambasadorja Vllahutin thuhet se posedon nji vile luksoze ne lagje ne VIP-ve ne Tirane te cilen e ka marre peshqesh nga kryeministri shqiptar Edi Rama qe te dergoje ne Bruksel raporte " te mira " per Shqiperine dhe te heshte per krimin dhe korrupsionin galopant te pushtetareve dhe qeveritareve te shtetit shqiptar per te cilin shkruan edhe prestigjizja gjermane Di Wel se gjate gjithe kohes se tranzicionit pushtetaret shqiptar gllabruan mbi 18 miljard $ e qe znj.ambasadore kushte per detyre te raportonte Brukselit dhe jo te heshte per pervetesimin e parase se taksapagueseve shqiptar, taksapagueseve te BE dhe taksapagueseve te SHBA

Sonja12/11/2017 14:59

Kaq shume koh dhe fakte duhen per te kuptuar qe Vlahutin eshte e korruptuar ? Gjitheshka duket hapur Ajo duhet PERZENE nga Shqiprija. Ajo ka dhe nje gje qe eshte (dhe pse plakaruqe) sexi, Rames i pelqen besoj....TE PERZIHET DHE TE BESHTYHET. ajo fytyr e paftyr...

Shto koment