VIDEO /Shihni çfarë gjeti gruaja brenda vezës gjigante

VIDEO /Shihni çfarë gjeti gruaja brenda vezës gjigante

21:40, 20/03/2017

Një grua kishte gjetur vezën gjigante në fermën afër shtëpisë, e cila vërtetë ishte e habitur me madhësinë që kishte dhe vendosi ta thyejë atë për të parë se çfarë qëndron brenda saj.

Brenda saj ishin formuar dy vezë, por çudia më e madhe ishte se njëra kishte lëvozhgë e tjetra jo. Ky fenomen është vërtetë i paparë më herët, ndërsa mund ta shikoni edhe videon më poshtë.

Videoja me poshtë na jep detaje edhe me shumë …

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment