FOTO /Ngricat dhe akujt dhurojnë pamje mahnitëse

FOTO /Ngricat dhe akujt dhurojnë pamje mahnitëse

17:41, 10/01/2017

Ndërkohë që Shqipëria është përshirë nga i ftohti polar, dhe shumë familje kanë nevojë për ndihma, një tjetër pamje spektakolare afrohet nga shumë qytete të vendit.

Në fotot e mëposhtme shihet dhe ana e bukur e akujve, të cilat kanë zbukuruar edhe më shumë qytete dhe fshatrat e Shqipërisë.

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment