FOTO /I ftohti siberian ‘ngrin’ Lasgush Poradecin

FOTO /I ftohti siberian ‘ngrin’ Lasgush Poradecin

17:33, 10/01/2017

I ftohti polar në vendin tonë përpos anës negative ka dhuruar edhe pamje spektakolare që i kanë dhënë edhe më shumë bukuri vendit tonë.

Më poshtë do ju sjellim disa pamje mjaft interesante nga qyteti juglindor i Pogradecit, ku akulli ka dhuruar spektakël.

Në një nga fotot shihet dhe busti i poetit të madh Lasgush Poradeci i mbuluar nga bora dhe akulli.

Ju ftojmë të ndiqni pamjet:

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment