Drejtori i Ramës shpërthen ndaj gazetares/ Vishu ndryshe nesër se......

Drejtori i Ramës shpërthen ndaj gazetares/ Vishu ndryshe nesër se......

01:04, 11/01/2017

Çudit Shemsi Prençi i "Emergjencave Civile". Në emisionin "Top Show" i është hakërryer me nerva gazetares së "News 24" për veshjen e saj.

Si mund të vish e veshur me fustan në emision, kur ka njerëz që po ngrijnë nga bora. Hajde nesër në terren me helikopter dhe vishu ndryshe, shpërtheu zyrtari i Ramës kundër gazetares.

 Se pse duhej të shkonte me xhup, çizme dhe dorashka në emision gazetarja, vetëm zotëria në fjalë mund ta dijë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment