Fotot e vrasësit të Cukut u shpërndahen dhe të burgosurve

Fotot e vrasësit të Cukut u shpërndahen dhe të burgosurve

07:55, 21/04/2017

Hetimet e Policisë dhe Prokurorisë për Krimet e Rënda kanë marrë një shtrirje të gjërë për zbardhjen e vrasjes së ish-komisarit Artan Cuku. Burime nga policia thonë se pamjet filmike ku duket autori i vrasjes së Cukut janë shpërndarë në të gjitha burgjet në vend. Për të zbardhur këtë vrasje të bujkshmem, Policia dhe Prokuroria ka kërkuar ndihmën e të dënuarve me dyshimin se autori mund të jetë një ish - i dënuar.

Mësohet se shumica e të dënuarve nuk e kanë njohur personin që shfaqet në pamjet e shpërndara nga Policia pasi ai është kujdesuar që në çdo çasta ta mbajë kokën ulur me qëllim që fytyra e tij të mos kapet nga kamerat e sigurisë./Shekulli

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment