Kapet në Tiranë 28-vjeçari i dënuar me 12 vite burg për vrasje. Ja kush është

Kapet në Tiranë 28-vjeçari i dënuar me 12 vite burg për vrasje. Ja kush është

18:36, 11/01/2017

Një 28-vjeçar i dënuar për vrasje është arrestuar në Tiranë gjatë mbrëmjen së sotme.

Ai është Herger Çitaku, i dënuar me 12 vite burg për vrasje me dashje për shkak të cilësive të veçanta të viktimës dhe armëmbajtje pa leje.

Ai është dënuar në mungesë nga Gjykata e Apelit Tiranë më 7 korrik 2016.

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment