EMRI/ Shkodër, shkon për të mbushur ujë, 70-vjeçari dyshohet se është mbytur në lumin Buna

EMRI/ Shkodër, shkon për të mbushur ujë, 70-vjeçari dyshohet se është mbytur në lumin Buna

18:02, 11/01/2017

Vazhdojnë tragjeditë në vendin tonë. Një 70-vjeçar dysohet se është mbytur në lumin Buna në Shkodër pasi ka humbur që prej ditës së djeshme.

Familjarët kanë bërë denoncim në polici, sipas të cilëve Filip Shllaku kishte shkuar dje në lumin Buna për të mbushur ujë.

Por që prej ditës së djeshme nuk është kthyer në shtëpi. Uniformat blu nisën menjëherë kërkimet dhe nga krehja e zonës, në breg të lumit u gjet një kapuç që mendohet se i përket të moshuarit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment