Babai i Noyzit: E kam djalin VIP, na mori vetë shefi i Komisariatit në telefon, të sqaroheshim 5 minuta

Babai i Noyzit: E kam djalin VIP, na mori vetë shefi i Komisariatit në telefon, të sqaroheshim 5 minuta

15:26, 11/01/2017

Bashkim Rajku, babai i këngëtarit Noyzi ka gjetur një faqe VIP për të treguar se djali i tij është një VIP dhe lajmet se policia i ka shkuar në shtëpi dhe e ka shoqëruar, janë shpifje.

Sipas babait të reperit në modë ka qenë vetë shefi i komisariatit, që i ka telefonuar dhe vetëm pas kësaj ai bashkë me të birin është paraqitur në polici për të bërë një formalitet, vetëm 5 minuta.

Ja çfarë ka thënë ai për “Vip Pages” të “Gazeta Shqiptare”:

“Noizy është si kokrra e mollës, s’kemi punë me policinë. S’kemi as kohë, as nerva të merremi me këto lajme. Dje ka qenë në Prishtinë dhe u kthye pasi mbaroi koncertin.

Më mori shefi i komisariatit në telefon dhe më tha që ka dalë në internet një lajm që Noizy ka qëlluar me armë. Dhe unë i thashë që ka bërë një klip me Çiljetën ku ka pasur armë.

Shkova bashkë me Noizyn në polici, dhamë një deklaratë dhe erdhëm në shtëpi, as 5 minuta punë nuk ishte”.

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment