FOTO/ Sara Kapo zhvishet dhe shtrihet në mes të dëborës

FOTO/ Sara Kapo zhvishet dhe shtrihet në mes të dëborës

23:04, 11/01/2017

Sara Kapo, vajza e aktores Ema Andrea,  ka gjetur një mënyrë mjaft origjinale për të festuar rënien e dëborës në Tiranë dhe këtë e ka bërë publike për të gjithë nëpërmjet një fotografie të postuar në rrjetet sociale.

Ajo është zhveshur vetëm me të brendshme dhe është shtrirë në mes të dëborës, duke sfiduar kështu në mënyrën më absolute temperaturat e ulëta që po shëoqërojnë këtë dimër në kryeqytetin shqiptar.   

 “Nuk e di o mami, njerezit thone bore une qekam qorre perfundimisht!”, - shkruan Sara krahas fotos që ka publikuar në rrjete sociale.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment