FOTO +18/ Këngëtarja serbe që e akuzoi Kardashian për kopjim, zhvishet 100% nudo

FOTO +18/ Këngëtarja serbe që e akuzoi Kardashian për kopjim, zhvishet 100% nudo

21:01, 11/01/2017

Jelena Karleusa është bërë shumë e famshme para disa kohësh, kur akuzoi Kim Kardashianin, se ajo po i kopjonte stilin e veshjes.

Në disa foto që ajo kishte krahasuar veshjet e saj me ato të yllit televiziv shihej ngjashmëria e madhe mes tyre, por nuk dihet, nëse pretendimet e këngëtares ishin të vërteta.

Mirëpo, një mënyrë tjetër për të qëndruar në ‘maje’ të lajmeve rozë, përveç akuzave të tilla është edhe zhveshja nga ana e saj.

Dhe që publiku e fansat e saj të kenë arsye për ta mbajtur emrin e saj në gojë, ajo ka realizuar një fotoseancë të nxehtë.

Dhe 38-vjeçarja në këto foto është shfaqur tejet sensuale dhe në formë.

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment