FOTO/ Reperi Genc Prelvukaj tregon muskujt

FOTO/ Reperi Genc Prelvukaj tregon muskujt

19:09, 11/01/2017

Këngëtari i njohur, Genc Prelvukaj vazhdon të jetë i angazhuar në mbrëmje të ndryshme muzikore si brenda ashtu edhe jashtë vendit.

Genci, duket se kujdes të veçantë i kushton edhe fizikut të tij.

Në foton e radhës të postuar në profilin e tij në Instagram ai ka treguar se ka muskuj shumë seksi, dhe e gjithë kjo falë angazhimit të tij në palestër.

Image

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment