VIDEO/ Po martohet sot Tuna?! Ju kujtojmë lidhjet e saj të dështuara

VIDEO/ Po martohet sot Tuna?! Ju kujtojmë lidhjet e saj të dështuara

17:26, 11/01/2017

Këngëtarja e njohur Altuna Sejdiu, sot ka kurorëzuar dashurinë e saj me Patris Berishën.Por, kjo nuk është hera e parë që Tuna është kurorëzuar.

Ajo prapa vetës ka lënë një martesë, një fejesë dhe disa lidhje të dështuara. Në mesin e këtyre meshkujve shumica janë të famshëm.

Për të parë historitë e dashurisë të Tunës ndiqeni materialin e përgaditur nga emisioni Express Rozë në minutën e 36 te kesaj video.

.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment