FOTO/ Sfidon modelet dhe këngëtaret, kush është femra shqiptare që po ‘bombardon’ Instagramin

FOTO/ Sfidon modelet dhe këngëtaret, kush është femra shqiptare që po ‘bombardon’ Instagramin

17:14, 11/01/2017

Ajo është një nga femrat më të dashuruara me Instagramin.

Çuditërisht nuk është as  modele, fotografe, këngëtare apo blogerre. Jemi mësuar që këto vajza kanë një varësi të theksuar pas rrjeteve sociale.

Eni Çobani është një nga personat publikë që është shumë bujare me postimet e saj në Instagram.  Nuk ka ditë që ajo të mos rifreskojë profilin e saj me 3 apo më shumë foto të shoqëruara me mesazhe humanitare dhe ‘dashurie’ për punën që kryen, transmeton Express.

Moderatorja e emisionit të së dielës “Shihemi në gjyq” është në një harmoni me veten që nuk mund të mos vihet re. Eni e buzëqeshur vrapon gjithmonë në një hap me kohën.

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment