Këngëtarja e njohur revoltohet me Ermal Mamaqin, çfarë ndodhi gjatë emisionit?

Këngëtarja e njohur revoltohet me Ermal Mamaqin, çfarë ndodhi gjatë emisionit?

13:20, 11/01/2017

Emisioni festiv i Ermal Mamaqit “Xing Xing 2017”, që u transmetua në natën e ndërrimit të viteve kishte të ftuar shumë emra të njohur të showbiz-it, që përveç bisedës falën momente gazmore, humori, lojërash por edhe argëtimi.

Në të njëjtin emision ishin të ftuar edhe këngëtarë të ndryshëm si Eneda Tarifa, Eni Koçi, Florian Nazifi dhe Valbona Mema, e cila ka shfaqur pothuajse dy javë më vonë pakënaqësinë e saj. “Ju përshendes meqë na e preu xhaxhi Ermali..se ktu o duhet me knu xum m'pa xum ose ta presim kongën..mjer muzika tradicionale ku po përfundon....”, ka shkruar ajo, krahas videos amatore që është xhiruar gjatë performancës, pasi në montimin e emisionit momenti që ajo këndon nuk është përfshirë./Class

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment