VIDEO/ J-Lo surprizon kushërirën, fton Ronaldon në ditëlindjen e saj

VIDEO/ J-Lo surprizon kushërirën, fton Ronaldon në ditëlindjen e saj

08:16, 11/01/2017

Ylli i skenave botërore Jennifer Lopez i ka bërë një surprizë të  të jashtëzakonshme kushërirës Tiana Rios, duke e ftuar yllin e Realit, Cristiano Ronaldo në festën e ditëlindjes.

Tiana ka mbetur pa fjalë kur Ronaldo e ka përqafuar dhe i ka dhënë një dhuratë të veçantë.

“Ajo e shikon çdo ndeshje”, iu thotë Lopez yjeve të Realit, Ronaldo e Pepe.

“Nuk mund ta marr në punë kur shikon ndeshjet e juaja, ajo është e çmendur. Vërtetë ajo është fansja juaj më e madhe në botë”, i thotë J-Lo lojtarit më të mirë në botë, Ronaldos, i cili i thotë se, “ajo paska shije të mirë”.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment