Fiatagri16,000 EUR

Publikuar më 11.12.2016
Informatat:
 • Emri:

  Dervishi
 • Telefoni:

  00355684274902
 • Qyteti

  Kavajë
 • Çmimi

  16,000 EUR
Kontaktoni:
Gjenero nje kod te ri
Përshkrimi:

Shitet FIATAGRI BUCHER 70-90, katër pistona, 4x4, me marshe anash, kabinë, kondicioner, radio, viti prodhimit: 1993 zetori është i pajisur me targa shqiptare dhe me te gjithe dokumentacionet e rregullta! shitet me te gjitha agregatet eshte i ardhur nga Italia dhe është në gjendje shumë të mirë, shitet per arsye mosperdorimi!