shes kemd1,500 EUR

Publikuar më 09.12.2016
Informatat:
 • Emri:

  MaSe
 • Telefoni:

  0693177408
 • Qyteti

  Tiranë
 • Çmimi

  1,500 EUR
Kontaktoni:
Gjenero nje kod te ri
Përshkrimi:

shes nje kend te ri 1500 euro me permasa 3e10 me 3e 10 shume modern dhe i rehatshem