Okazion... Me marrëveshje

Publikuar më 24.08.2017
Informatat:
  • Emri:

    Ermiola
  • Qyteti

    Sarandë
  • Çmimi

    43,000 EUR
Kontaktoni:
Gjenero nje kod te ri
Përshkrimi:

Shitje Apartament 1+1,71.5 m2, kati i IV, pa ashensor me pamje nga deti. Cmimi 43000 euro i diskutushem. Apartamenti eshte me dokumenta te rregullta dhe brenda vijes se verdhe te percaktuar nga bashkia.
Adresa lagja nr 4, prane kompleksit Jon dhe Apolon, Sarande.
Per info te me terjshme : kontaktoni ne viber ne nr 0695566596 ose tel ne ne 0682150616
1