Shes Veture RENOMe marrëveshje

Publikuar më 22.08.2017
Informatat:
 • Emri:

  Lek Gjeta
 • Telefoni:

  00355684149465
 • Qyteti

  Tiranë
 • Çmimi

  2,499 EUR
Kontaktoni:
Gjenero nje kod te ri
Përshkrimi:

Shes veturen time tip Reno. Nxhyre gri metalizato, 1.9.nafte.viti i prodhimit 2004. Ka 138000 km.Me 5 dyer.Ne gjendje shume te mire . Me dokumenta e taksa te paguara deri ne Dhjetor 2017 .Shitet per aresye mosperdorimi.
Çmimi 2499 euro i diskutueshem.
Telefononi ne 0684149465 / 0692868836 . gjendem ne watssap dhe viber.