shtepi me qera160,000 ALL

Publikuar më 26.08.2017
Informatat:
 • Emri:

  Faik Jata
 • Telefoni:

  0682003366
 • Qyteti

  Tiranë
 • Çmimi

  160,000 ALL
Kontaktoni:
Gjenero nje kod te ri
Përshkrimi:

Jepet shtepi me qera ne rrugen Jordan Misja, afer xhamise. 1+1 + banjo, ballkon. kuzhina e kompletuar.

Jepet per kohe te gjate dhe vetem per familjar. Eshte ndertim i ri.