Të shtëna në një shkollë në Uashington, 1 i vdekur 5 të plagosur

Të shtëna në një shkollë në Uashington, 1 i vdekur 5 të plagosur

21:03, 13/09/2017

Një nxënës ka humbur jetë dhe pesë të tjerë janë plagosur në një shkollë në Washington si pasojë e një sulmi me armë.

Autori është arrestuar nga autoritetet lokale.

Image

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment