Gjendet i vdekur diplomati Rus në Athinë

Gjendet i vdekur diplomati Rus në Athinë

00:59, 10/01/2017

Kreu i departamentit konsullor në ambasadën e Rusisë në Greqi është gjetur i vdekur në apartamentin e tij në Athinë, tha policia.

Shenjat e para sugjeruan se Andrey Malanin, 55-vjeç, vdiq nga shkaqe natyrore, por policia tha se po heton vdekjen.

Mediat greke thanë se zoti Malanin kishte dështuar për të raportuar për punën të hënën dhe nuk përgjigjej në telefonin e tij.

 Ai jetonte vetëm në një rrugë të ruajtur mirë. Zyrtarët rusë konfirmuan vdekjen e Andrey.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment